Skip to main content

Trwały Nośnik 50% taniej - „Promocja na szóstkę” od CRUZ

Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych (CRUZ) uruchomiło specjalną ofertę na Trwały Nośnik dla banków ze Zrzeszenia BPS. Dotyczy ona obniżenia ceny abonamentu aż o 50% na okres 6 miesięcy od momentu zakupu. Oferta jest limitowana - dotyczy tylko pierwszych 20 banków, które wyślą zapytanie, dlatego warto się spieszyć.

„Promocja na szóstkę” od CRUZ oznacza w praktyce, że Klient, który zakupi u nas Trwały Nośnik np. 1 sierpnia br. otrzyma zniżkę 50% na miesięcznym abonamencie do 31.01.2024 r. Po tym terminie naliczane będą opłaty zgodne ze standardowym cennikiem – wyjaśnia Agata Korytko, Dyrektor sprzedaży i zarządzania projektami IT w CRUZ.

Trwały Nośnik to rozwiązanie przygotowane we współpracy z firmami Hitachi i Basement. Jest to sposób dostarczania dokumentów elektronicznych klientom Banków, który pomaga spełnić wymagania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa, niezmienności i nieusuwalności informacji.

Dokumenty zapisane na Trwałym Nośniku są składowane na macierzy WORM, zapewniającej kontrolę integralności ich treści, co zapobiega przypadkowemu usunięciu lub celowej zmianie informacji. Zachowują swoją moc dowodową przez cały, wymagany dla danego typu dokumentu, okres przechowywania.

Jak skorzystać z oferty promocyjnej? Wystarczy skontaktować się z opiekunem swojego banku lub wysłać zapytanie ofertowe na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin promocji dostępny TUTAJ