Skip to main content

Nasi Klienci przyjmują wnioski Rodzina 800+ na nowej wersji platformy Eximee

Wraz z początkiem stycznia 2024 r. Banki Spółdzielcze, korzystające z platformy Eximee od VerdIT, mogą zgodnie z aktualnymi przepisami przyjmować nowe wnioski dotyczące programu Rodzina 800+.

W odpowiedzi na potrzeby Klientów oraz w celu zapewnienia zgodności z przepisami Ustawy z dnia 7 lipca 2023 r. Dz. U. poz.1565., wspólnie z dostawcą systemu, dokonaliśmy aktualizacji platformy Eximee służącej do obsługi wniosków on-line.

Dzięki temu, od 2 stycznia br., na podstawie dokumentacji przekazanej przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz w imieniu klientów, Banki Spółdzielcze mogą przyjmować nowe wnioski 800+, zgodnie z wytycznymi uwzględnionymi w systemie. Nasi Klienci mają teraz także dostęp do Eximee w wersji 2.0, co gwarantuje najwyższy poziom oferowanych rozwiązań technologicznych, zapewniający odpowiednie bezpieczeństwo oraz sprawność obsługi transakcji.

Eximee jest wygodnym rozwiązaniem do obsługi wniosków on-line klientów banków. Platforma pozwala na składanie wniosków: Rodzina 800+ (dotychczas 500+), Dobry Start 300+, Rodzinny Kapitał Opiekuńczy oraz Świadczenie Żłobkowe, zgodnie z wymogami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Formularze wniosków są dostępne dla klientów banków, którzy założyli rachunki bankowe w sposób jednoznacznie potwierdzający ich tożsamość.

Więcej informacji o platformie: https://verdit.pl/produkty-i-uslugi/internet-i-komunikacja/wnioski-online

Nasi Klienci przyjmują wnioski Rodzina 800+ na nowej wersji platformy Eximee