Skip to main content

Poznaj agendę i Partnerów konferencji Nowe Horyzonty IT

Konferencja Nowe Horyzonty IT 2023, której organizatorem jest Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych (CRUZ), odbędzie się już za 2 tygodnie. 12 i 13 października br. w hotelu Europa w Starachowicach zgromadzą się w jednym miejscu przedstawiciele Banków Spółdzielczych z całej Polski – zarówno ze Zrzeszenia BPS, jak i SGB oraz liderzy rozwiązań technologicznych dla tego sektora.

Partnerami wydarzenia są: Pivotal Polska, ITCARD, Secfense, BIK, Hitachi, Betacom i Fortinet, Marcova
i Canon Polska, Integrated Solutions oraz Basement. Każda z firm wprowadzi uczestników w świat nowoczesnych rozwiązań dla bankowości, które podzielone zostały na 3 ścieżki tematyczne: Transformacja cyfrowa, Nowoczesna Sprzedaż i BOK oraz Bezpieczeństwo i regulacje.

W programie pierwszego dnia konferencji przewidziane jest również wystąpienie Krzysztofa Karwowskiego, Prezesa Banku Spółdzielczego w Szczytnie oraz Członka Rady Nadzorczej Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych. Po przerwie obiadowej zaplanowana jest debata ekspercka, której temat uczestnicy spotkania wybiorą samodzielnie w trakcie konferencji. Po części oficjalnej przyjdzie również czas na wieczorny networking oraz wystąpienie gościa specjalnego. Zostaną rozdane także specjalne nagrody dla Banków Spółdzielczych.

Na wydarzenie zostały już ostatnie wolne miejsca, dlatego warto zarejestrować się już dziś na Nowe Horyzonty IT - Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych (cruz.com.pl) i zapoznać się z aktualnym programem konferencji.

Patronami Medialnymi wydarzenia są portal BS.net.pl, Bank.pl oraz Magazyn Finansowy BANK.