Skip to main content

Okazja: Odsprzedaż sprzętu komputerowego

Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych posiada do odsprzedaży dostępne od ręki zestawy do pracy wirtualnej (i nie tylko).

Pobierz ofertę [klik]

W skład zestawu wchodzi monitor Dell P2217, terminal Wyse 3040 (ThinOS, RAM 2GB, SSD 8GB), klawiatura oraz mysz.

Sprzęt komputerowy, który oferujemy, jest używany, jednak w pełnie sprawny i w doskonałym stanie technicznym.

Jakie jest przeznaczenie zestawu sprzętu komputerowego?

Zestaw Monitor + terminal + klawiatura + mysz został skomponowany do pracy zdalnej na środowisku wirtualnym. System operacyjny i aplikacje umożliwiają natychmiastowe podjęcie pracy. Szczegóły techniczne oprogramowania opisaliśmy w ofercie.
Więcej informacji o samym terminalu można przeczytać na stronie producenta:

https://www.dell.com/pl/firmiinstytucji/p/wyse-3040-thin-client/pd

Czy zestaw z oferty może być zakupiony do użytku domowego (prywatnie)?

Tak. Z pewnością monitor, klawiatura i mysz mogą być wykorzystane w każdych okolicznościach i doskonale służyć na potrzeby sprzętu domowego.

Terminal z kolei jest przeznaczony do pracy zdalnej, na komputerze wirtualnym. Zdarzają się pasjonaci rozwiązań informatycznych, którzy będą potrafili wydobyć z niego najlepsze cechy, jednak w większości przypadków sam terminal nie będzie użyteczny w środowisku domowym.

Czy jest możliwość zakupu tylko jednego elementu zestawu przedstawionego w ofercie?

Nie. Zestaw stanowi całość, CRUZ odsprzedaje komplety składające się z czterech wymienionych elementów. Poszczególne elementy można wykorzystywać razem lub osobno.

A jeśli nie potrzebuję terminalu?

Atrakcyjna cena 500 zł za cały zestaw umożliwi osobom prywatnym nabycie dobrej jakości sprzętu (monitor, klawiatura i mysz) do użytku domowego. Terminal, jeśli nie będzie wykorzystywany, może być przez nowego właściciela osobno odsprzedany. Ze względu na okazyjną cenę polecamy więc rozważenie takiego rozwiązania.

Jak mogę zamówić zestaw sprzętu komputerowego za 500 zł?

Wystarczy przysłać swoje zamówienie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – szybko obsłużymy zamówienie i w ciągu kilku dni będą Państwo mogli korzystać z zakupionego sprzętu.