Skip to main content

Dokumenty klientów Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej na Trwałym Nośniku od CRUZ, Hitachi i BASEMENT

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej wprowadził nowe narzędzie służące do elektronicznego zapisu dokumentów – Trwały Nośnik. Rozwiązanie to umożliwia weryfikację autentyczności dokumentów oraz gwarantuje ich niezmienność w czasie. Pozwala również na szybkie i wygodne dystrybuowanie informacji przy jednoczesnej redukcji kosztów po stronie wysyłającego. Jednocześnie jest w pełni zgodne z wymogami UOKiK i branżowymi regulacjami prawnymi.

Dokumenty klientów Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej na Trwałym Nośniku od CRUZ, Hitachi i BASEMENT

- Dziękujemy  Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych we współpracy z Partnerami technologicznymi Basement i Hitachi Europe, za pomoc we wdrożeniu narzędzia do Banku. Od lat staramy się sukcesywnie wprowadzać unowocześnienia, które zapewniają naszym Klientom nie tylko wygodę, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Nowoczesna bankowość nie byłaby możliwa bez innowacyjnych rozwiązań. - mówi Dariusz Kołodziejski - Wiceprezes Zarządu Banku.

- Cieszymy się z udanego wdrożenia i jesteśmy zadowoleni, że mogliśmy je zrealizować dla Banku w Ostrowi Mazowieckiej, który stawia na rozwój i sukcesywne podnoszenie jakości świadczonych usług – powiedział Paweł Gula, Prezes Zarządu CRUZ. ─ Razem wykonaliśmy kolejny krok w kierunku dalszego rozwoju nowoczesnej bankowości spółdzielczej – podkreślił.

- Rozwiązanie Trwałego Nośnika przygotowane dla CRUZ jako rozwiązanie zrzeszeniowe to cała platforma zintegrowana z dostawcami bankowych systemów i bankowości elektronicznej dla Banków Spółdzielczych. Z analogicznego rozwiązania korzystają też Banki z Grupy SGB. Łącznie rozwiązanie działa już w ponad 100 Bankach Spółdzielczych w kraju – powiedział Robert Tórz, Wiceprezes Basement.

- Bardzo cieszymy się z sukcesu wdrożenia trwałego nośnika informacji w Banku Spółdzielczym w Ostrowi Mazowieckiej wspólnie z CRUZ oraz Basement. Mamy nadzieję, że nasze rozwiązanie będzie już niedługo standardem w Grupie BPS. Trwały nośnik w oparciu o macierz WORM jest powszechnie stosowany przez sektor banków komercyjnych w Polsce oraz Zrzeszenie SGB – powiedział Tadeusz Woszczyński, Dyrektor Generalny, Hitachi Europe w Polsce i Europie Centralno-Wschodniej.

CRUZ realizuje już wdrożenia w kolejnych Bankach i zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych. Szczegółowe informacje na temat usługi Trwałego Nośnika można otrzymać od swojego opiekuna handlowego lub po wysłaniu zapytania na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..