Skip to main content

CRUZ zaprezentował usługę Trwały Nośnik

W ubiegłym tygodniu Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych poprowadziło dla Banków Spółdzielczych webinar z prezentacją usługi Trwałego Nośnika.

Rozwiązanie oferowane Bankom przez CRUZ, Basement i Hitachi daje możliwość udostępniania dokumentów klientom w sposób elektroniczny. Trwały Nośnik gwarantuje instytucjom bankowym nie tylko tańsze i skuteczne (informacja dociera na osobisty adres email i telefon) dostarczenie dokumentów, ale też zapewnia klientowi do nich trwały dostęp. Trwały, czyli nienaruszalny i w terminie często dłuższym, niż cały okres obowiązywania danego dokumentu. To wszystko sprawia, że usługa Trwałego Nośnika oferowana przez Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych jest zgodna z wymogami UOKiK, jak również spełnia szereg wymagań  branżowych regulacji prawnych.

Trwały Nośnik dostępny w ofercie CRUZ może poprawić prestiż Banku, ale też korzystnie wpłynąć na jego funkcjonowanie i przyczynić się do ograniczenia kosztów.

Szczegółowe informacje o usłudze Trwałego Nośnika otrzymają Państwo od swojego opiekuna handlowego lub pisząc na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Banki przystępujące do usługi uzyskają od CRUZ profesjonalne wsparcie.

Zachęcamy do skorzystania z oferty.

CRUZ zaprezentował usługę Trwały Nośnik