Skip to main content

CRUZ Partnerem Generalnym Forum Liderów Bankowości Spółdzielczej 2021

23 września odbędzie się druga część spotkań w ramach  tegorocznego Forum Liderów Banków Spółdzielczych. CRUZ, będąc Partnerem Generalnym tego wydarzenia, bierze aktywny udział w tworzeniu jego wartości merytorycznej.

Przedstawiciele CRUZ będą uczestniczyć w dwóch sesjach poświęconych nowej rzeczywistości po epidemii koronawirusa:

Paweł Gula, Prezes Zarządu Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych Sp. z o.o. weźmie udział w debacie „Czy sektor bankowości spółdzielczej sprosta nowym oczekiwaniom technologicznym Klientów po wybuchu pandemii koronawirusa?” Debata zaczyna się o 11.40 i potrwa 1 godzinę i 15 minut – zapraszamy do wysłuchania wygłoszonych w trakcie spotkania wniosków. Uczestnikami debaty będą również – Joanna Erdman, Wiceprezes Zarządu Fundacji Polska Bezgotówkowa, Paweł Kapel, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Lubaczowie, Błażej Mika, Wiceprezes Zarządu SGB-Bank S.A. i Zbigniew Pomianek, Wiceprezes Zarządu Asseco Poland SA

Drugą ciekawą propozycją jest wspólne wystąpienie CRUZ wraz z naszym Partnerem Biznesowym, z którym współtworzymy system SFInX, firmą PIVOTAL POLSKA.

Pełną konkretów sesję „Nowe technologie szansą na optymalizację kosztów i wzrost satysfakcji Klientów w Bankach Spółdzielczych w dobie postCOVID poprowadzą Agata Korytko z CRUZ oraz Jolanta Orełko z PIVOTAL POSKA. Prelegentki powiedzą m.in. o kluczowych trendach i wymaganiach stawianych przed Bankami Spółdzielczymi. Przedstawią również efekty dotychczas wdrożonych technologii: jak wdrożenia nowych systemów odpowiadają na potrzeby nowego Klienta post COVID, jak mogą wesprzeć sprzedaż produktów finansowych (SFInX DETAL) czy monitoring należności Klientów (SFINX WINDYKACJA). Na zakończenie opowiedzą o kilku możliwych kierunkach rozwoju zwłaszcza w kontekście cyfryzacji instytucji finansowych.    

Start dwudziestominutowej sesji o godz. 12.55.

Zapraszamy do uczestnictwa w #FLBS i wysłuchanie naszych wystąpień. [klik]