Skip to main content

Coraz więcej banków umożliwia Sygnalistom anonimowe zgłoszenia

Demaskator to aplikacja, która umożliwia Sygnalistom wysyłanie zgłoszeń w sposób szybki, jasny, a przede wszystkim bezpieczny i ANONIMOWY. To proste i efektywne rozwiązanie jest dostępne dzięki współpracy Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych z firmą Avrio Interactive.

W grudniu 2021 CRUZ zorganizował dla banków spółdzielczych dwa webinary, na których omówione zostały działanie i funkcjonalności Demaskatora. Wydarzenia cieszyły się dużym zainteresowaniem, a uczestnicy skorzystali na nich nie tylko z poznania aplikacji, ale też uzupełnili wiedzę o wymogi prawne, na które Demaskator odpowiada.

Coraz więcej banków spółdzielczych korzysta z aplikacji oferowanej przez CRUZ. Płynnie przeprowadzamy wdrożenia jednostek zainteresowanych spełnieniem wymogów Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2019/1937. Warto przypomnieć, że Demaskator przynosi bankom wymierne korzyści w postaci braku konsekwencji wynikających z wykrycia łamania prawa na możliwie wczesnym etapie oraz umożliwia przyjęcie zgłoszenia i przeprowadzenie pełnego postępowania wyjaśniającego.

Pierwsze sygnały, które odbieramy od użytkowników Demaskatora pozwalają nam stwierdzić, że jakość i efektywność proponowanego rozwiązania znajdą uznanie w oczach kolejnych klientów.

Nasz Zespół Sprzedaży jest otwarty na kontakt z Państwa strony i chętnie udzieli Państwu informacji oraz przeprowadzi prezentację aplikacji.

Banki Spółdzielcze zainteresowane poznaniem szczegółowej oferty prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji o Demaskatorze i o ochronie sygnalistów znajdą Państwo w Biuletynach CRUZ Nr 6 i 8 - https://cruz.com.pl/biuletyn